вул. Мельника, 2
Мирослава Ляхович

Будинок на вул. Мельника, 2

Житловий будинок, запроектований як чиншовий. Розташований на розі вулиць Антоновича та Мельника. Вхід до будинку акцентований колоною-опорою та півкруглою пілястрою.

Карта об'єктів Розгорнути

Висунутий еркер з балконами служить також дашком над вхідним порталом: функціональне рішення з грою об’ємів споруди, які також творять цікавіший обрис будинку. На ріг будинку висунуті балкони-лоджії.

вул. Мельника, 2 вул. Мельника, 2

Вхід до під’їзду обрамлений коричневим алебастром. Підлога викладена чотириколірною мозаїчною асфальтною плиткою. Варто звернути увагу на сходи при вході: вони ледь ввігнуті до середини, що гармоніює з плавними гнутими формами всього архітектурного ансамблю.

вул. Мельника, 2 вул. Мельника, 2 вул. Мельника, 2

Сходовий марш суцільною литий з бетону, викінчений дерев’яними поручнями.

вул. Мельника, 2 вул. Мельника, 2 вул. Мельника, 2

Можна простежити – як лінії узорів з плитки, на майданчиках між сходами, поєднуються з обрисами чорних воскованих панелей, якими обнесені сходи.

вул. Мельника, 2 вул. Мельника, 2

Під’їзд освітлюють вікна-термометри.

вул. Мельника, 2

Будинок має вихід на внутрішній двір, де було передбачено невеликий палісадник, так як перед будинком місця практично не було. Згідно з тодішніми нормами, мешканці повинні були мати хоча б невелику прибудинкову територію з озелененням.

вул. Мельника, 2