Вулиця Рильського
На вулиці Рильського, що в міжвоєнний час носила назву Рибацька, маємо чотири функціоналістські чиншові будинки, зведені в один час.
Львів. Архітектура модернізму
На вулиці Рильського, що в міжвоєнний час носила назву Рибацька, маємо чотири функціоналістські чиншові будинки, зведені в один час.
Вулиці Ольги Басараб та Кардинала Гузара розташовані в місцевості Снопків.
Карпатська розляглась між вулицями Зелена та Йосипа Сліпого. Її відкрили у 1913 році, проте активна забудова розпочалась вже під кінець 1920-их, на початку 1930-их років.
Вулиця є одним яскравих прикладів квартальної забудови Львова в модерністичному напрямі.
Вулицю Кубійовича почали забудовувати під кінець 1930-их років. Вона є прикладом типової квартальної забудови Львова в стилі функціоналізму, Вулиця тягнеться знизу вверх, будинки з одного боку виходять прямо на тротуар, з іншого відходять від червоної лінії забудови.
Парний бік вулиці (що раніше носила назви Менделєєва) частково забудований в стилі функціоналізму.
Територію вулиці почали забудовувати ще на початку минулого століття (під назвою Ченстоховська). Вулиця була близько до центральної частини міста, але в затишному і тихому місці.
Вулиця Конотопська розташована у місцевості Новий Світ та є яскравим прикладом типової квартальної забудови в стилі функціоналізму.
When it comes to preserving architecture, the focus is often on the facades and entrance halls that fall under general city laws regarding heritage. Flat interiors often are not protected since they are private spaces, and their preservation relies on the goodwill of their owners.
The modernist apartment blocks of the 1920s and 1930s must have looked incredible to city dwellers of that time, with their beautiful wavy shapes, shiny facades, porthole windows, and fancy walls concealing the latest innovations in household appliances.
Наш дослідницько-документаційний проект про міжвоєнну архітектуру модернізму «Львів. Архітектура модернізму» починає співпрацювати з Фундацією ЗМІН.